Evinizi Güzelleştirecek Kedi Mobilyaları

admin 02 Nis 2018 Kedi Malzemeleri  1

Eğer bir kediniz varsa evinizde olmazsa olmaz birçok ekstra araç gereç olacaktır. Ancak son zamanlarda gelişen mobilya sektörü bu alana da el atarak, kedinizin ihtiyaçlarını karşılarken evinizi de dekoratif açıdan güzelleştirecek birçok farklı mobilya ya da araçlar üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin tamamını online satış sitelerinde gayet ucuz fiyatlara temin edebilmeniz mümkündür. İşte hem evinize yakışacak hem de kedinizin hoşuna gidecek o ürünler:

Kedi Rafı

Kedi rafları, özellikle pencere kenarlarında kedileriniz cam keyfi yapabilecekleri son derece kullanışlı mobilyalardır. Kedinizin, evin dışında neler olduğunu bu keyifli ve rahat kanepeden istediği gibi izleyebilecektir. Ayrıca kış ayları için de dilerseniz, uygun aparatlarla kalorifer üzerine monta edilerek, kediniz için yine keyif verici bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Renkli Mama Masaları

Kedi masaları hali hazırda birçok kedi sahibi tarafından tercih edilmektedir. Ancak renkli ve özel malzemelerden üretilmiş bu mama masalar evinizin mobilyasına uygun olarak tasarlanmış olacak bu sayede şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Ayrıca bu mama masaları, ergonomik olarak tasarlanmıştır. Böylece kedinizin herhangi bir sırt veya boyun problemi yaşamayacaktır. Bir diğer önemli nokta da bu masaların yemek dökülmesini engelleyecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Böylece kediniz için oluşturduğunuz hijyenik ortam, eskisi gibi kalacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz ürünleri, internette kısa bir araştırma yaparak, uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak, evinizin mobilyasına uygun daha fazla şık kedi mobilyalarını bulabilmeniz de mümkündür.

Kedi Kumu Nasıl Seçilmelidir?
Kedi Çimi Nedir? Ne İşe Yarar?
Furminator Tarak Nedir, Nasıl Kullanılır?
Ev Kedileri Sokakta Yaşayabilir Mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir