İÇİNİZİ RAHATLATIN

admin 05 Mar 2018 Kediler Hakkında  0

Kedinizden önce ölürseniz ne olacağını hiç düşündünüz mü? Ya da hastalanır, sakatlanırsanız? Kedinize kimin bakacağıyla ilgili bir planınız var mı? Vasiyetinizde kedinize yer vermeniz, kedi dostunuza verebileceğiniz en büyük armağanlardan biridir. Kedinizin bakımıyla ilgili isteklerinizi resmi olarak yansıtacak bir vasiyetname hazırlamak için, mülk planlaması konusunda uzman bir avukattan yardım almanızı tavsiye ederim.

Vasiyetler genellikle vasiyet sahibinin ölümünden haftalar, hatta aylar sonra açılır. Bu yüzden, sizin başınıza bir şey gelmesi halinde kedinize sahip çıkacak birkaç isim belirlemeniz de bir o    kadar önem taşır. Cüzdanınızda taşıdığınız bir “aranacaklar listesinle isteklerinizi yazıya geçirin ve ailenizi, dostlarınızı bu konudan haberdar edin.

Bunun gibi olasılık planlan hazırlamak eğlenceli bir iş değildir, ama bunu bir kez tamamladıktan sonra, hayvanlarınızın sizin ölümünüzden sonra da sahipsiz kalmayacağını bilmenin iç huzurunu yaşarsınız.

İÇİNİZİ RAHATLATIN
Yazımıza Oy Verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Çenebaz Kedi başlıklı makalemizde Çenebaz Kedi, kedi konuşma ve kedi konuşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

Kedim Neden Beni Isırıyor?
Kedilerin Ateşi Nasıl Ölçülür?
Kedilerde Kızgınlık Durumunda Neler Tavsiye Edilir?
Kediler Salatalıktan Neden Korkar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir