Kedi Taşımacılığı – Pet Taksi

admin 21 Nis 2018 Kedilerle Seyahat  0

Çeşitli durumlarda kedilerinizi bir yerden başka bir yere götürmek büyük bir probleme dönüşebilir. Kimi zaman, farklı bir yere kedinizi götürmeniz gerekebilir. Hatta şehir içinde ya da şehir dışında başka bir yere taşınıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kedinizin transfer işlemini tek başınıza yapmanız sizler için sıkıntı yaratabilir. Bu gibi sıkıntıların son yıllarda artmasına paralel olarak da Pet Taksi hizmetleri de artmaya başlamıştır. Yazımızın devamında Pet taksi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pet Taksi Nedir?

Pet taksi hizmeti sunan çeşitli firmalar isterseniz sahipli, isterseniz sahipsiz olarak şehir içi ya da şehir dışı olacak şekilde kedilerinizin transfer işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Bu sayede sizler, değerli dostlarınızın telaşına düşmeden kendi işinize odaklanabiliyorsunuz.

Pet Taksi Kullanımı Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Son yıllarda bu alanda artan rekabet doğrultusunda birçok firma, müşterilerine kaliteli ve konforlu hizmetler sunmaktadır. Yalnızca kedinizin bir yerden başka bir yere transferi değil, nakil ya da cenaze gibi durumlarda da birçok pet taksi firması hizmet vermektedir. Yine bu hizmetlere ek olarak birçok firma mama transfer hizmeti de uygun fiyatlara sunmaktadır.

Pet Taksi Ücretleri Nelerdir?

Pet taksi hizmetinin ücretlendirmesi yapılırken, mesafe, kedinizin türü, bakım ihtiyaçları gibi çeşitli kriterler göz önünde bulunduruluyor olsa da genel olarak kilometre başı 1 Tl olarak belirtilmektedir. Fakat bu ücret, mesafenin artmasıyla 0.70 TL’ye kadar düşebilmektedir.

 

Kedi Taşımacılığı – Pet Taksi
Yazımıza Oy Verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan KEDİYİ EVE GETİRİRKEN başlıklı makalemizde kedi taşımacılığı ve KEDİYİ EVE GETİRİRKEN hakkında bilgiler verilmektedir.

KEDİYİ EVE GETİRİRKEN
YOLCULUK LİSTESİ
Eyvah, Taşınıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir